Sleva 20% na všechny Skinnersky v nabídce! Připravte se na prázdniny!

Cena
3 290 Kč

Výrobce
XERO Shoes

Kód produktu
P00103

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Asphalt Alloy
Asphalt Alloy
Asphalt Black
Asphalt Black
Bílá
Bílá
Tidal Wave
Tidal Wave

ks

Barefoot běžecké boty na zpevněné povrchy Více

HFS II - nová podoba našich nejoblíbenějších běžeckých bot

Model HFS II, který je evolucí naší nejprodávanější silniční běžecké obuvi od Xeroshoes, je ještě pohodlnější a stylovější.

Běžecké boty určené na zpěvněné cesty. Proběhněte se po své oblíbené cyklostezce, v parku i na silnici. Od asfaltu přes šotolinu i na kvalitnější polní cesty. Nejspíš právě tam, kde běháte nejčastěji skvěle využijete tento model od Xero Shoes. Běhání v nich je prostě zážitek.

      jestli hledáte univerzální běžeckou barefoot obuv, která nezklame v žádné situaci, tady ji máte

Lehčí, přilnavější a pohodlnější

Stejně, jako původní model HFS, je i model HFS II velmi lehký (235 g u pánské velikosti 42), takže budete mít pocit, jako byste po silnici letěli. A díky nové podrážce inspirované dezénem pneumatiky se budete cítit bezpečně, i když vyrazíte mimo silnici. Rozdíl v přilnavosti oproti první generaci je opravdu znatelný a celkově je podrážka hlavním místem inovací.

Pro větší ochranu přidali vývojáři Xeroshoes tenkou (opravdu tenkou) vrstvu pěny BareFoam™, díky tomu je vhodná i pro méně zkušené barefoot uživatele. Nicméně stále nabízí perfektní kontakt s podkladem.

Muž běžící za slunečného dne po otevřené polní cestě v botách HFS II naboso.  Detailní záběr muže stojícího na skále v běžeckých botách HFS II.

VELIKOSTNÍ TABULKA: